На Запоріжжі рейдери намагалися захопити спортивну федерацію

На Запоріжжі рейдери намагалися захопити спортивну федерацію
55443 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання обласного оперативного антирейдерського штабу. Захід був присвячений ситуації, що сталася у Національній федерації бодібілдінгу та фітнесу України, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За словами почесного президента федерації Андрія Долгокіра, третього березня відбулася позачергова конференція федерації бодібілдінгу та фітнесу України, під час якої було прийнято ряд незаконних рішень, а також відсторонено керівника організації. Тож для захисту своїх прав почесний президент федерації звернувся до антирейдерського штабу та Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

За словами начальника ГТУ юстиції в Запорізькій області Сергія Васильцова, фахівці управління вчасно попередили і роз’яснили порядок дій для вирішення питання в правовому руслі. Нині уповноважений представник громадської організації звернувся до суду. В судовому порядку було накладено заборону на проведення реєстраційних дій державним реєстратором.

Як наголосив Костянтин Бриль, нині на території нашої держави спостерігаються непоодинокі випадки, коли правопорушники намагаються привласнити результати чиєїсь праці. Та в Запорізькій області вироблено дієвий механізм реальної протидії рейдерству.

– У 2018 році це вже другий випадок спроби рейдерського захоплення. Ми пам’ятаємо ситуацію, що склалася із захопленням сільгосппідприємства на початку року. Тоді Олександр Губенко випадково з’ясував, що не є керівником ТОВ «Агротіс Плюс» та ТОВ «Агротіс», які свого часу заснував. Нині маємо подібний випадок з Національною федерацією бодібілдінгу та фітнесу України. Якщо такі імениті організації потребують підтримки нашого антирейдерського штабу, можу зазначити, що ми працюємо недарма. Ситуація локалізована, механізм протидії рейдерству активно працює в Запорізькій області. І в нашому регіоні аферистам не місце, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео