Слідчих ГПУ змусять звітувати у справі президента ФФУ Павелка

Слідчих ГПУ змусять звітувати у справі президента ФФУ Павелка
254686 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандальний президент Української асоціації футболу Андрій Павелко проігнорував засідання парламентської слідчої комісії з питань розкрадання державних коштів футбольними функціонерами. Пан Павелко віддав перевагу перегляду провального матчу «Шахтаря». Замість нього до ТСК прибули адвокат, представниками асоціації й працівники заводу ТОВ «ФФУ Продакшн». Та чи допомогла екснардепу така «група підтримки»? Дізнавайтесь із сюжету Кирила Вольного.

Того ж дня Окружний адмінсуд столиці ухвалив рішення про те, що НАЗК має провести нову перевірку стосовно Андрія Павелка і визначити, чи дійсно його стиль життя і статки його родини відповідають задекларованим доходам функціонера.

Нагадаємо, корупційна історія бере початок із соціальної програми «Хет-трик», в рамках якої УЄФА щороку виділяв 6 мільйонів євро на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям. Згодом за ці гроші побудували «кишеньковий» завод ФФУ, а замість безкоштовних футбольних майданчиків підприємство забезпечили державним фінансуванням на 270 мільйонів гривень на рік.

Тоді ж масово почалася зміна керівників футбольних федерацій в усіх регіонах, а на їхні місця призначали лояльних до очільника УАФ прокурорів, губернаторів і депутатів.

Лояльні голови обласних федерацій задіяні в схемі з продажем майданчиків по завищеній ціні

Загалом за останні роки ГПУ та НАБУ відкрили 6 справ, пов’язаних з УАФ та Павелком. На найближче засідання члени ТСК запросили керівників правоохоронних органів, щоб ті відзвітували про стан розкриття справ і проведену роботу у справах.

Як повідомив журналістам голова ТСК, депутат «Слуги народу» Анатолій Костюх, головне завдання комісії – у найшвидші терміни отримати конкретні результати у відкритих провадженнях.

stopcor.org

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео