Сергій Гайдай при Зеленському - Голова Луганської обладміністрації, а при Порошенку – віджимав чужі меблі. Історія кар’єрного росту корупціонера

Сергій Гайдай при Зеленському - Голова Луганської обладміністрації, а при Порошенку – віджимав чужі меблі. Історія кар’єрного росту корупціонера
13588 ПЕРЕГЛЯДІВ

З кожним наступним днем президенства Володимира Зеленського суспільство щораз то більше розчаровуються у призначеннях на високі посади людей яким явно не місце у високих державних кабінетах. Принаймні, якщо порівняти всі обіцянки та передвиборчі лозунги теперішнього Глави держави із реальними призначеннями які відбувається в Україні чи не кожного дня, то стає моторошно – а що дальше? Точніше хто? Можливо і Янукович повернеться у теплий кабінет, адже когорта порошенківських корупціонерів вже зручно вмостилась на високі державні посади?!... І як говорив Володимир Олександрович, що в державі проблема з кадрами, то хто знаааа?...

 Сьогодні ми розповімо читачеві про одного із «найцікавіших» персонажів часів президента Порошенка, який зручно вмостився правити балом і у часи «змін держави на краще імені Зеленського». Мова йде про Голову Луганської обладміністрації – Сергія Володимировича Гайдая, і так цього самого пана Гайдая, який за часів Порошенка будучи головою Мукачівської районної державної адміністрації – «брудним шляхом» намагався вкрасти від своєї колишньої працівниці її особисте майно, а точніше, офісні меблі, які для кабінету, за власні кошти, придбала Неоніла Полончак – так би мовити його жертва!

Під час журналістського розслідування яке ми провели по персоні Сергія Гайдая – в нас на руках чимала кількість даних про його корупційну, злочинну діяльність, які ми публікуватимемо кількома статтями! Приміром, це його служіння Балогам і «щира» допомога  по незаконному захопленню Мужіївського родовища на Закарпатті людьми Віталія ЗахарченкаГайдай займався прокриванням Гожиків(люди Захарченко) та “Avellana Gold”, використовуючи місцеву прикормлену прокуратуру. Виходить, що фактично теперішній Голова ЛОДА причетний до розкрадання майна “Закарпатполіметали”. Щодо теперішнього місця дислокування, то цікавий «зв’язок» у Гайдая виник і ще з одним одіозним діячем Луганщини Олексієм Камишанським, також розкажемо про його найулюбленіші та найприбутковіші схематози у секторі залучення інвестицій та відмивання грошей на так званому «Великому будівництві» В. Зеленського.

Сьогодні ж ми хочемо показати людям як низько падає теперішня влада - призначаючи на посади людей часів Порошенка, які настільки зажерливі та дріб’язкові що готові ходити у суди через вкрадене ними майно за смішні для них 15280 грн. Що ж тоді говорити про бюджетні мільйони…

Сергій Гайдай відомий скандалом  коли «брудним шляхом» намагався вкрасти від своєї колишньої працівниці її особисте майно, а точніше, офісні меблі, які для кабінету, за власні кошти, придбала Неоніла Полончак.

05 вересня 2013 року розпорядженням голови Мукачівської райдержадміністрації Неоніла Полончак була призначена на посаду начальника новоствореного відділу торгівлі і розвитку соціальної сфери управління економічного розвитку і торгівлі Мукачівської райдержадміністрації. Для новоствореного відділу було виділено окреме приміщення, яке потребувало ремонту та заміну старих і поламаних меблів. Типова ситуація для державних установ.На жаль, коштів для створення належних умов праці для відділу в держадміністрації не було.  З дозволу  тодішнього голови райдержадміністрації Едуарда Дуди Неоніла Полончак зробила ремонт кабінету та закупила за власні кошти офісні меблі на суму 15280 грн.

Але, з незрозумілих причин, 18 січня 2016 року Неоніла Михайлівна звільнилась з займаної посади за згодою сторін. В той же день Полончак передала всі наявні в неї документи згідно номенклатури справ, отримала повний розрахунок. Залишилось «за малим» – звільнити кабінет: вивезти особисті речі, в тому числі, і власні офісні меблі та передати залишки документів. Екс-начальник відділу вирішила зробити це наступного дня. Коли пані Полончак прийшла на свою колишню роботу, то виявила, що кабінет опечатаний, а замки змінені. Забрати свої особисті речі з райдержадміністрації Неоніла не змогла.

МАТЕРІАЛ ПО ТЕМІ ↓↓↓

А все тому, що

Тодішній голова райдержадміністрації Сергій Гайдай, в якого,  з незрозумілих причин появилась якась особлива хвороблива «любов» до своєї колишньої підлеглої. Чого варті його слова написані у фейсбуці «Полончак….. це та жіночка, яка нічого не робила в РДА, але вкрала документи, та зіпсувала інформацію в комп’ютерах колег….. по цій справі буде кримінальне впровадження….. 

Відзначився цей «Державний  муж», який фактично зробив крадіжку, записавши на рахунок райдержадміністрації чужі  особисті речі (офісні меблі) вартістю більше 12 тисяч гривень,  обвинувачує публічно і безпідставно в брехні і злодійстві свою колишню підлеглу.

Неоніла Михайлівна офіційно звернулась з письмовим проханням до Сергія Володимировича, в якому просила повернути особисті речі, які замкнені в її колишньому кабінеті. Відповідь, яку вона отримала вартує того, щоб її процитувати і прокоментувати:

«Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18.01.2016 року №1-К «Про звільнення Полончак Н.М. Вас було звільнено із вказаної посади, за угодою сторін….

На наступний день, 19 січня 2016 року, начальником управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації було повідомлено голову районної державної адміністрації про те, що Полончак Н.М. не повернула ключ від кабінету №306, в якому вона працювала. На телефонні дзвінки не відповідала. Цього ж дня, за дорученням голови районної державної адміністрації, було викликано спеціаліста, який своїми спецзасобами відкрив замок дверей до кабінету №306…»

Цікава склалася ситуація: кабінет  ще не звільнений, а колишні колеги, з якими ще недавно Неоніла Михайлівна пила разом каву, копошаться без неї  в її особистих речах.

Але продовжимо цитувати відповідь Сергія Гайдая:

«… В результаті, в кабінеті №306 було виявлено відсутність всіх документів, які передбачені номенклатурою справ та які були попередньо сформовані по кожній торговій точці Мукачівського району, а це приблизно біля 700 справ із відповідними пакетами документів…»

Маячня писанини Гайдая видна, навіть,  «неозброєним оком». 700 справ – це мінімум 700 папок середньою товщиною, наприклад, 1,5 см. Як таку кількість документів можна непоміченими винести з кабінету державної установи і так щоб цього не помітив жодний співробітник райдержадміністрації і охорона? 

Гайдай не був би Гайдаєм, якби не продовжував наступати проти жінки:

«Відсутність вказаних документів перешкоджає повноцінній  роботі управлінню економіки і торгівлі районної державної адміністрації, у зв’язку  з цим по вказаному факту районною державною адміністрацією було направлено відповідного листа до Мукачівського відділу Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області…».

Але й цього голові райдержадміністрації виявилось замало. Він вирішив узаконити крадіжку чужого  приватного майна і створює комісію, яка   «виявляє» в кабінеті «не обліковані меблі», які до цього часу, за три роки, не виявила жодна інвентаризаційна комісія. Тут ми маємо справу з вершиною цинізму і маразму, як членів комісії так і Сергія Гайдая. Чому? А все дуже просто.

Комісія райдержадміністрації з інвентаризації  користується наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 року №879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів  та зобов’язань». Але в цьому нормативному акті вказано, що у випадку виявлення не облікованих товарно-матеріальних цінностей необхідно вияснити їх походження, кому належать і чому знаходяться в приміщенні установи, підприємства, організації. Потім запропонувати власнику майна укласти правовий договір, на підставі якого це майно буде знаходитись в цій установі чи навпаки – запропонувати винести майно за межі цієї організації. У всіх випадках комісії необхідно було встановити, хто є власником виявленого майна, яке не обліковане у їхній організації. Члени інвентаризаційної комісії добре знали хто є власником офісних меблів і тим не менше здійснили протиправні дії, а Сергій Гайдай «узаконив» цей «безпредєл», підписавши відповідне розпорядження.

Спроба Неоніли Полончак мирним шляхом уладнати конфлікт не увінчалась успіхом. Прийшлось звернутися до суду.

Мукачівський міськрайонний вирішив частково задовольнити позов Полончак Неоніли Михайлівної. «Витрибувати майно, а саме комплект офісних меблів…., який належить Полончак Неоніли Михайлівної на праві особистої власності із чужого незаконного володіння, тобто Мукачівської районної державної адміністрації…».

От такий то Сергій Гайдай, росте корупціонер: при Порошенку віджимав чужі меблі, а при Зеленському отримав можливість віджимати мільйони з державного бюджету – саме про це і буде наступна публікація!!!

Далі буде…

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео