Розшукуваний ДБР екс-головний військовий прокурор Анатолій Матіос втік з ефіру телеканалу ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ - “на злодієві і шапка горить”

Розшукуваний ДБР екс-головний військовий прокурор Анатолій Матіос втік з ефіру телеканалу ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ - “на злодієві і шапка горить”
33199 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку квітня численні українські медіа вибухнули новиною, що колишнього Головного військового прокурора Анатолія Матіоса розшукує Державне бюро розслідувань (ДБР). В мережі також було поширено файл, який підтверджує, що:  до екс-Головного військового прокурора Матіоса вжиті заходи щодо встановлення його місцезнаходження.

Дана новина про розшук Матіоса набула в суспільстві значного резонансу. В соціальних мережах люди не стримували своїх емоцій в коментарях“чому він ще досі не сидить...”, “воно бандит...”, “скоти-ка” - це найлояльніші слова в адрес екс-Головного військового прокурора. Українські медіа також не відставали від громадян і публікували одну за одною статті, в яких обурювались - “що його розшукувати, ось він - спокійно ходить на телеканали видаючи себе за великого експерта”.

Звісно, обурюватись було на що, адже Матіос після новини про розшук продовжив спокійно ходити з ефіру на ефір. І найцікавішим було те, що всі ці ефіри за участі екс-Головного військового прокурора були практично лояльними до його персони. Після 7-го квітня (перші публікації про розшук) він відвідав більше п'яти телепроектів, в яких - Анатолія Матіоса журналісти не наважувались запитали про ситуацію із його розшуком Державним Бюро Розслідувань. Цікава ситуація - чи не так?...

Та ще цікавіше, що перестали порушувати тему розшуку Матіоса в ефірах після доволі пікантної ситуації, яка виникла все того ж 7-го квітня - в день коли новина про цікавість ДБР до його персони тільки почала ширитись у ЗМІ. Цього квітневого дня Анатолій Матіос був у студії телеканалу “ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ”, де й отримав “ляпаса” у формі запитання від ведучої Діани  Панченко. Чи то “Толік-тепловізор” не встиг попередити, що на це питання “табу”, чи то журналіст забула, що він на каналах Медведчука “свій” і там прописався після незаконного отримання адвокатської “корочки”, чи то просто ведуча не очікувала постфактуму який відбувся в студії… На запитання Діани Панченко про розшук Державним Бюро Розслідувань, і прохання прокоментувати його ці дані Анатолій Матіос спочатку почав нести всякі нісенітниці про “трубу не прорвало”, “він у студії - нехай приходять”, дальше спробував перевести розмову зачепивши тему правління екс Прем'єр-міністра Гончарука, і так далі. А коли все ж зрозумів, що ухилитись від питання не вийде просто втік із студії!!!

Анатолій Матіос покинув студію під озвучення: “насправді це смішно - слова ображеного чоловіка”... Тільки от на що Матіосу було ображатись - на запитання про розшук? На те, що цей ефір не став для нього “теплою ванною” які всі інші де він останнім часом буває? На що ображатися - це ж наче рядове запитання, тим більше для нього, як екс Головного військового прокурора…

Запитання про розшук ДБР стало для нього ударом, а він як справжній “герой”, який тільки вміє критикувати чинну владу, саджати за грати патріотів, фальсифікувати справи, і т. д. - не був готовий до такого повороту подій, а тому просто “накивав п'ятами”. Відповісти на пряме запитання журналістів про його причетність до злочинів - це явно не про нього, що за роки всім вже стало зрозумілим. А тікати - це взагалі його “фішка”від журналістів hromadske -  тікав, від BIHUS info - тікав, з Яніною Соколовою й взагалі не знав що робити

Висновок простий: коли “на злодієві і шапка горить” - пора тікати! От це про Анатолія Матіоса прямо в ціль. Екс Головний військовий прокурор полюбляє ефіри, де він як у “теплій ванні”: зручні запитання, немає сильних опонентів, лояльні журналісти/телеканали, і т. д. А тільки хоча б пів слова про його можливі злочини - значить час бігти. Та це і не дивно із таким то “шлейфом” діянь: 

і це ще далеко не весь перелік “досягнень” Анатолія Матіоса і його оточення…

На завершення хочемо зазначитишановні колеги-журналісти, якщо плануєте запросити Матіоса на інтерв'ю, телеефір, тощо - будьте готові до переліку тем/запитань на які він поставить Вам “ТАБУ”. Причетність до злочинів, розшук Державним Бюро Розслідувань - ці питання не порушуйте, а то втече із студії. Цей урок вже освоєний частиною телеканалів, адже після резонансної втечі із “ПЕРШОГО НЕЗАЛЕЖНОГО” 7 квітня - він і дальше з'являється в ефірах, правда про розшук його вже не запитують - може ж образитись…

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео