На Запоріжжі “виживають” державний кінний завод. Керівництво в Києві мовчить чи сприяє?

На Запоріжжі “виживають” державний кінний завод. Керівництво в Києві мовчить чи сприяє?
87658 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не перший тиждень ми чуємо про протести працівників кінної галузі в Україні, які пов’язані з діяльністю Державного підприємства “Конярство України” та вказівками його нового керівництва. Що прийшло разом з вже екс-міністром Міловановим та, схоже, поставило все в галузі догори дригом та на межі виживання.

Саме з появою нового керівництва працівники філій ДП “Конярство України” перестали отримувати зарплату, а коні – достатню кількість кормів.

В лютому працівники Запорізького кінного заводу №86, що в Новомиколаївському районі, перекрили трасу Запоріжжя-Донецьк, протестуючи проти цієї ситуації.

А з першим днем весни на сполох почали бити і в соціальних мережах.

Проблема, як видно з коментарів до цього допису, полягає в тому, що хтось хоче забрати землі, які належать цій філії, а чинне керівництво ДП “Конярство України”, свідомо чи ні, цьому сприяє.

Особливо погана ситуація, до речі, в Стрілецького, Новоолександрівського, Лимарівського та Новодеркульського конезаводах, що на Луганщині, де т.зв. інвестори не обробили і половини земель, що, зрозуміло, має наслідком повну відсутність кормів. Також на цих конезаводах просто жалива ситуація з майном та інвентарем, які в більшості випадків просто розікрадено. Зайве й говорити, що заборгованість по зарплатам та податкам на землю там просто захмарна.

ЗМІ також писали і про критичну ситуацію на Дніпропетровському кінзаводі № 65, де ситуація майже така сама, як і на Запорізькому, і де працівники та небайдужі до долі коней люди вдавалися до страйку та перекриття доріг. На думку працівників цих заводів, чинне керівництво ДП просто хоче знищення цих підприємств.

В зв’язку з останніми змінами в Уряді, які відбулися в тому числі і через провальну економічну політику, про що прямо сказав Президент України, можливо зміниться і державна політика в галузі конярства? Чи хоча б перевірять на фаховість чинне керівництво галузі?

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse[email protected]

Мої відео