Почалося! Ахметов і Порошенко банкрути. Держава покриє їх борги

Почалося! Ахметов і Порошенко банкрути. Держава покриє їх борги
3246 ПЕРЕГЛЯДІВ

Замість в’язниці і справедливості, держава покриє борги Порошенко і Ахметова. Олігархи заявили, що вони банкрути через коронавірус.

Ще в минулому році Ахметов і Порошенко розділили між собою 25 мільярдів гривень за рахунок «Ротердам+» і неймовірних махінацій на ринку електроенергії, а сьогодні вони банкрути …

Головна подія дня, яке не поступається коронавірусу, і законам з пакету МВФ — це офіційний дефолт «ДТЕК Енерго» — найбільшої приватної компанії-виробника вугілля і електроенергії, яка належить Порошенку і Ахметову.

Про це пише у Фейсбуці відомий журналіст і громадський активіст Юрій Бутусов.

«ДТЕК» банкрут. Компанія заявила, що держава повинна покрити 100 мільярдів боргів компанії.

Якби в Україні був фондовий ринок, зараз би посипалося все, це було б у всіх на вустах.

Якби в Україні працювали правоохоронні органи, прокуратура і суди, то вони б уже були в офісі «ДТЕК Енерго» і мордою в підлогу пакували б олігархів. Який дефолт, якщо в 2019-му компанія реструктуризувала свої борги і отримала чистий прибуток у 22,55 мільярда гривень ????

Якби в Україні були президент і прем’єр-міністр, яких би Рінат Ахметов і Петро Порошенко хоч би трохи боялися і поважали, то вони б ніколи не пішли на дефолт і зупинку шахт після покупки вілли у Франції за 200 мільйонів доларів, і запуску новинного телеканалу з інвестиціями в десятки мільйонів доларів.

Але нічого цього не буде. Тому що олігархи знають краще, ніж будь-хто, наскільки слабо і безпорадно держава.

Логіка Ахметова і Порошенка зрозуміла — вони хочуть здешевити вартість свого боргу, збити ціни. Простіше це заховати під коронавірусі.

Повне мовчання і відсутність коментарів влади. Це як розуміти? Прем’єр-міністр, який працював раніше в «ДТЕК» нічого незвичайного не побачив?

Вони влада, у них є інституції, вони визначають для себе правила гри.

Зараз виходить, що кожен громадянин України зі своєї кишені покриє борги Ахметова і Порошенка.

Замість карцеру, намордника і в’язниці, олігархи стрижуть населення України по повній програмі.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео