Антон Геращенко: МВС незабаром запустить чат-бот «Вибори 2020»

Антон Геращенко: МВС незабаром запустить чат-бот «Вибори 2020»
168731 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час зустрічі з головою Центральної виборчої комісії Олегом Діденко сьогодні, 23 вересня. У заході також взяла участь член ЦВК Ірина Єфремова.

Сторони обговорили підвищення ефективності інформаційної складової забезпечення виборчого процесу, зокрема, і в частині превенції різноманітних правопорушень, пов’язаних з виборами.

Голова ЦВК Олег Діденко зазначив, Центральна виборча комісія має цілу низку практичних прикладів ефективної співпраці з МВС та Національною поліцією на минулих виборах.

«Не менш результативно спрацювали наші колеги з правоохоронних органів, до сфери відповідальності яких входить боротьба з правопорушеннями виборчого законодавства, вже й під час місцевих виборів. Насамперед це стосувалося розслідувань щодо деяких порушень застосування процедури зміни виборчої адреси, які могли у майбутньому вплинути на результати виборів. Така оперативна робота, безумовно, дала ще й профілактичний ефект», - сказав він.

Антон Геращенко поінформував про систему роботи правоохоронців та нові напрацювання щодо забезпечення доброчесності виборчого процесу.

«Уже досить дієво працює геоінформаційний аналітичний портал МВС України Інформаційно-аналітична система «Місцеві вибори 2020», який призначений для моніторингу здійснених правопорушень та відображення публічної інформації про стан громадської безпеки в режимі реального часу. Нашим наступним кроком невдовзі стане запуск нового технологічного продукту – Чат-боту «Вибори-2020», який значною мірою підвищить захист волевиявлення громадян», – зауважив заступник міністра внутрішніх справ.

Своєю чергою член ЦВК Ірина повідомила, що днями завершується висування і реєстрація кандидатів різного рівня, тому надважливо ще раз донести до всіх суб’єктів виборчого процесу міру відповідальності за ті чи інші порушення під час передвиборної агітації.

Сторони домовилися найближчим часом напрацювати низку спільних заходів інформаційно-просвітницького характеру, в тому числі регулярних для масмедіа. Передбачається, що на них також відбуватиметься поточне детальне інформування суспільства про хід організації та підготовки місцевих виборів.

mvs.gov.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео