Побутова біогазова установка продуктивністю від 100 до 500 м куб газу змінить ваше життя на краще. Інформація та контакти для замовлень

Побутова біогазова установка продуктивністю від 100 до 500 м куб газу змінить ваше життя на краще. Інформація та контакти для замовлень
3515 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для України біогаз являється одним із перспективних альтернативних джерел енергії. До того ж, чи не кожен дбайливий господар мріє про дешеві та ефективні енергоресурси, а в цьому найперше може допомогти побутова біогазова установка продуктивністю від 100 до 500 м куб газу, яка являється хорошою альтернативою природному газу. 

Та варто зазначити, що переробку біогазу в електроенергію на побутовому рівні здійснити складно, так як обладнання або занадто дороге, або неефективне. Та ми знайшли достойне вирішення цієї проблематики. Наша побутова біогазова установка, продуктивністю від 100 до 500 м куб газу є ідеальною для індивідуальних садиб або дач (газова плита, колонка, опалювальний котел). Працює вона на сировині: листя, трава, відходи кухні і туалету, в загальному - будь-яка органіка.

Вартість становить всього 31 277 грн, а це дозволяє навіть при найскептичніших передумовах вивести окупність в термін 1 - 1,5 року. До того ж наше обладнання є надзвичайно простим та невибагливим в обслуговуванні.  

Прийом замовлень на виготовлення проводиться по тел. (093) 052-25-16

 

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео