Інсайди: відома дата презентації Sony PlayStation 5

Інсайди: відома дата презентації Sony PlayStation 5
112276 ПЕРЕГЛЯДІВ

27 квітня 2019 року оголошена дата презентації та початку продажів Sony PlayStation 5, прив’язують їй передове технічне оснащення, завдяки якому 5-ка зможе розвивати потужність на рівні 14 терафлопс.

Порівняємо із 4, яка здатна забезпечити потужність на рівні 2 терафлопс, хоча вийшла в кінці 2013 року. За ці п’ять років корпорації вдалося створити таку консоль, яка перевершує попереднє покоління в сім разів.

Відомо, що PS5 матиме процесор і графічну карту AMD, а всі дані будуть зберігатися на SSD, це свідчить про те, що в новинці не буде ніякого жорсткого диска HDD, який би значно уповільнював як швидкість включення самої приставки, так і запуск всіх створених для неї відеоігор.

Sony PlayStation 5 буде представлена ​​публіці в рамках заходу E3 2020 року, а пройде вона в першій половині червня наступного покоління. Вже через півроку, в листопаді новинка надійде в продаж по всьому світу, а купити її собі зможуть жителі Японії, США, Європи, Китаю, України та інші регіони.

Також є чутки, що консоль коштуватиме $ 500, але за такою ціною вона буде доступна лише в Сполучених Штатах, при тому, що цінник вказано без урахування податку. В Європі майже напевно виявиться на рівні 500 євро, а Українї за PS5 доведеться заплатити приблизно – 570 євро.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео