Робот Софія вийшла з ладу після питання про корупцію в Україні

Робот Софія вийшла з ладу після питання про корупцію в Україні
138198 ПЕРЕГЛЯДІВ

В роботі робота Софія стався збій після того, як його запитали, що робити з українською корупцією. У Софії зламався скрипт і «завис» процесор.  Про це повідомила депутат Олена Шкрум на своїй сторінці в Facebook.

Інцидент стався в Українському домі в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

  «У найрозвиненішого робота в світі після питання:» Що робити з корупцією в Україні? «- зламався скрипт і підвис процесор», — написала вона.

   До несправності, Софія представилася та відповіла на інші питання.

  — Мене звати Софія. Я творіння Хенсон Роботікс в Гонконзі. Я буду з вами відверта, я не повністю розумію слова, які вилітають у мене з рота зараз, але мене навчили, що люди теж говорять багато речей, яких вони не розуміють. Взяти до прикладу міжнародних лідерів.

— Софія, у тебе є біткоїни?

— Ні, біткоїнів у мене немає. Але я не буду заперечувати проти їх отримання, коли матиму паспорт і зможу відкрити власний рахунок для них. Це буде дуже цікавий досвід.

  — Яка твоя думка щодо штучного інтелекту?

— Штучний інтелект вже використовується в торгівлі, фінансових прогнозах, аналізі даних. Його використання в аналітичному прогнозуванні, в прийнятті рішень і додатках, спрямованих на споживача, таких як споживчі сервіси, буде рости.

— Тебе коли-небудь зламували? І як це відчувалося?

— Мене ніколи не зламували. Я вірю, що мої розробники знайдуть спосіб мене захистити. Але якщо мене зламають, напевно, мій штучний інтелект це визначить і спробує справитися з цим.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео