У мережі з’явилися «тарифи» на інтернет від SpaceX

У мережі з’явилися «тарифи» на інтернет від SpaceX
84565 ПЕРЕГЛЯДІВ
 

Прогрес триває і 24 травня SpaceX запустила перші 60 супутників інтернет-системи Starlink. Після цього в мережі почала поширюватися фотографія щодо можливих витрат на інтернет від компанії. Втім, це фейк – ніякого підтвердження ця інформація не отримала, передає AIN.ua.

SpaceX нібито пропонує підписку на свої інтернет послуги. 10 000 Мбіт / с коштує $ 10 на місяць, а 1 млн Мбіт / с – $ 30.

Однак, це фейк з двох причин:

  • Цих даних немає ані на офіційному сайті Starlink, ані в соціальних мережах Ілона Маска.
  • 10 000 Мбіт/с за $ 10 в місяць – «тарифи» виглядають, як мінімум, неправдоподібно.

Скажемо більш того, навіть в Україні з’явилися люди, які захотіли заробити на SpaceX. Видання InternetUA повідомляє, що в Facebook почали з’являтися оголошення нібито щодо продажу пристроїв для прийому безкоштовного супутникового інтернету – якраз після запуску Starlink.

Оголошення ведуть на ресурси, які позиціонують себе як інтернет-магазини компанії Tenda Global. На них можна купити Wi-Fi роутер, щоб підключити «новий безкоштовний безлімітний швидкісний супутниковий інтернет». Втім, судячи з інформації з офіційного сайту Tenda, цей роутер не здатний приймати сигнал від супутника.

Як повідомлялося, компанія SpaceX запустила на орбіту Землі супутники. Кожен з них буде летіти навколо планети на відстані 550 км від поверхні. Ці супутники зможуть забезпечити інтернет-зв’язок на території всієї земної кулі за допомогою сонячної енергії. У планах запустити в космос тисячі таких супутників.

Смішно, але тим часом, Путін підписав закон про ізольований російський інтернет. Закон дозволить «створити безперебійне функціонування російського сегмента інтернету».

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео