Арештований і побитий поліцією американський бізнесмен оголосив голодування

Арештований і побитий поліцією американський бізнесмен оголосив голодування
192596 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора ввечері поліцією був жорстоко побитий американський інвестор, власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко. Після рішення Печерського районного суду Бойка взяли під варту співробітники Печерського управління поліції. Як заявили поліцейські американського громадянина доставлять до СІЗО. Проте машина з незаконно затриманим бізнесменом зникла на кілька годин.

В Печерському управлінні поліції не могли пояснити адвокатам Бойка де знаходиться їх підзахисний. Пенітенціарна служба повідомила, що не прийняла доставленого Бойка до Лук’янівського СІЗО так, як він мав яві сліди побиття.

Лише через кілька годин пошуку адвокатам вдалося знайти побитого Ігоря Бойка в лікарні швидкої допомоги. Поліцейські, які його конвоювали намагались домовитись з черговим лікарем, що б той не фіксував сліди побиття та стан іноземного бізнесмена. Спецпризначенці зі зброєю оточили заарештованого і довгий час не давали доступу адвокатам та перешкоджали журналістам.

Поки поліція намагалась завадити зафіксувати сліди побиття у іноземного бізнесмена почався гіпертонічний криз і він кілька разів втрачав свідомість. Лише за наполяганнями лікарів Ігоря Бойка залишили у лікарні під охороною поліції.

Як розповів сам Ігор Бойко по дорозі поліція зупинилась, його витягли з машини та побили. «Потім один сказав – досить, йому в СІЗО добавлять і мене повезли в Печерське управління поліції», — розповідає Бойко. В управлінні поліції над іноземним громадянином продовжили знущатися.

Американський підприємець оголосив голодування в знак протесту проти незаконного арешту та побиття. Він вимагає від суду, прокуратури та поліції припинити порушувати його процесуальні права та дати змогу захищати себе відповідно до закону. Сьогодні до нього намагатимуться потрапити співробітники консульства США.

Адвокати Бойка заявляють, що їх підзахисний був позбавлений права на захист, незаконно затриманий та піддався тортурам та знущанням зі сторони працівників поліції. Вони мають намір скаржитись на дії поліції в прокуратуру та в Офіс уповноваженого з прав людини. Також скарга буде відправлена до Європейського суду з прав людини.

Як, повідомлялось раніше Ігоря Бойка заарештували на 2 місяці за рішенням судді, якого підозрюють в роботі на терористів ЛНР. Американський інвестор неодноразово заявляв, що замовником кримінальної справи проти нього є президент України Петро Порошенко. Кондитерська фабрика Бойка була одним з основних конкурентів корпорації «Рошен» і займала 3-е місце на кондитерському ринку України.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео