Аваков звільнив екс-главу ДСНС, аби поставити на корупційні потоки Шкіряка – журналіст

Аваков звільнив екс-главу ДСНС, аби поставити на корупційні потоки Шкіряка – журналіст
194314 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишнього голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського було незаконно звільнено з посади, аби міністр внутрішніх справ Арсен Аваков міг призначити її керівником свою людину – Зоряна Шкіряка.

Про це заявив журналіст Володимир Бойко в ефірі телеканалу ZIK.

Він зазначив, що весь «сир-бор» з Бочковським розпочався тоді, коли Аваков вирішив поставити на корупційні потоки Шкіряка. Саме тому, за словами Бойка, три роки тому Бочковського терміново звільнили, хоча такі дії апрорі були неправомірними.

Треба було, зауважив журналіст, провести службове розслідування, після чого накласти дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення, або ж притягнути його до кримінальної відповідальності й дочекатися вироку суду. Натомість було видано лише розпорядження Кабінету міністрів України, в якому навіть не була вказана причина звільнення.

Замість нього, нагадав Бойко, призначили Шкіряка, який наприкінці своєї каденції навіть потрапив у корупційний скандал, бо державним літаком відправив у Непал свою коханку.

Тому, на його думку, екс-глава ДСНС подав позов до суду про поновлення на посаді. З огляду на те, що не було ні проведено службового розслідування, ні виявлено порушень і попередніх вироків суду, суд абсолютно законно поновив Бочковського на посаді.

«І питання зараз полягає у тому, що вже минуло три роки і зараз потрібно з бюджету йому відшкодувати зарплатню у повному обсязі (500 тис. гривень – ред.). Але чому це маємо робити ми, українці? Це ж «начудив» Яценюк, Аваков, то нехай вони в порядку регресу це відшкодують бюджету, а не платники податків», – наголосив журналіст.

Нагадаємо, Сергія Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою у зловживаннях і причетності до корупційних схем. Тоді ж Кабмін оперативно ухвалив рішення про його звільнення з посади глави ДСНС.

Окружний адмінсуд Києва 26 квітня 2018 року поновив Бочковського на посаді. МВС, ДСНС і Кабмін подали апеляційні скарги на таке рішення суду й 7 серпня Київський апеляційний адмінсуд постановив, що Бочковський має право поновитися на посаді.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео