БПП і «Народний фронт» готуються до фальсифікації виборів – нардеп про формування ЦВК

БПП і «Народний фронт» готуються до фальсифікації виборів – нардеп про формування ЦВК
221691 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ігноруючи квотний принцип, владні фракції хочуть створити кишеньковий Центрвиборчком, певен Юрій Бойко.

Фракції «Блок Петра Порошенка» та «Народний фронт» намагаються сформувати кишенькову Центральну виборчу комісію до майбутніх виборів.

Про це заявив народний депутат, співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, ЦВК формується представниками двох владних фракцій, також пропонується ще декілька кандидатур із груп-сателітів, хоч мав би бути квотний принцип.

Бойко зазначив, що згідно із квотним принципом від фракції «Опозиційний блок» повинно бути дві кандидатури, тому що вона третя за чисельністю у Верховній Раді. Натомість їм пропонують лише одну кандидатуру.

«Дійсно, ми не будемо голосувати за їх склад, тому що ми проти того, щоб йшла така масштабна і відкрита підготовка до фальсифікації майбутніх виборів. Те, що діється, – інакше й не назвеш», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, голова міжфракційного об’єднання ВО «Свобода» Андрій Іллєнко вважає, що «Народний фронт» затягує проведення голосування у Верховній Раді за новий склад Центральної виборчої комісії, побоюючись дострокових виборів.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com