Держдеп і ФБР відстежують ситуацію навколо переслідування американського інвестора

Держдеп і ФБР відстежують ситуацію навколо переслідування американського інвестора
82756 ПЕРЕГЛЯДІВ

Власник Житомирської кондфабрики дав свідчення співробітникам ФБР щодо рейдерського захоплення його підприємства за вказівкою президента Порошенка.

Консульство Сполучених Штатів Америки в Україні та офіс ФБР уважно відстежують ситуацію з незаконним арештом американського громадянина, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка. Також триває збір інформації про рейдерське захоплення підприємства Бойка для прийняття Державним департаментом США зваженого рішення щодо фігурантів злочину.

Про це під час судового засідання заявив Ігор Бойко, передає кореспондент UA1.

«Посол (США в Україні – ред.) розмовляв два рази з Аваковим і один раз із президентом – всі вони збрехали. Для американців цього досить – вони все фіксують. В один прекрасний момент ті, хто виїдуть за кордон, співучасники в цій справі, будуть заарештовані», – роз’яснив власник Житомирської фабрики позицію США.

За словами Ігоря Бойка, в рамках розслідування, розпочатого співробітниками офісу ФБР в Україні, він давав свідчення під присягою щодо протиправних дій представників української влади.

Зокрема, американський інвестор вказав на причетність до захоплення Житомирської кондфабрики президента Петра Порошенка, за особистим завданням якого народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський організував рейдерський напад на підприємство з метою усунення конкурента президентської корпорації «Рошен» на кондитерському ринку.

Бойко підкреслив, що консульство США керується у своїх діях законом і дипломатичними принципами, а не «дзвінками зверху».

«Американці захищають своїх громадян, але вони діють в рамках закону. Вони не роблять «по бєспрєдєлу», як можуть робити тут», – зазначив бізнесмен.

Раніше власник Житомирської кондфабрики Ігор Бойко заявив про продовження переслідувань з боку влади, які здійснюються в інтересах президента Петра Порошенка й обумовлені відмовою Бойка віддати свій бізнес та відкликати позов до України в Міжнародному арбітражі.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео