Горбатюк про розпуск Департаменту спецрозслідувань: Це помста Луценка

Горбатюк про розпуск Департаменту спецрозслідувань: Це помста Луценка
166466 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як стверджує Горбатюк, генпрокурор мститься за скарги на його незаконні дії та заяви про злочини.

Сергій Горбатюк вважає ліквідацію очолюваного ним Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ помстою генерального прокурора Юрія Луценка.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK, коментуючи відповідне рішення Луценка.

Таким чином, за словами Горбатюка, генпрокурор мститься йому особисто за низку написаних скарг на його незаконні дії, а також через подані заяви про злочин, зокрема, про втручання в розслідування для того, щоб корупційні справи, передусім колишніх високопосадовців, були закриті, або ж не розслідувалися.

Горбатюк зауважив, що це реформування відбувалося втаємничено й нічого спільного з намаганням принести користь розслідуванню чи закону не має. На його думку, мета цих змін полягає в тому, щоб взяти під контроль усі «незручні» розслідування.

«Наразі ж виникли десятки моментів, які пов’язані із ліквідацією Департаменту. Тобто фактично на рівному місті створена величезна проблема, яка нічим не пояснюється, окрім як особистими амбіціями генерального прокурора, щоб йому більше не заважали порушувати закон і закривати будь-яку кримінальну справу», – зазначив він.

Він додав, що надалі діятиме у законний спосіб, оскаржуватиме такі рішення й розповідатиме, що відбувається у ГПУ. «Адже перебування на посаді такого генерального прокурора є найбільшою загрозою для існування цього органу!», – наголосив Горбатюк.

Нагадаємо, раніше Сергій Горбатюк заявив, що не має наміру подавати у відставку в зв’язку з реорганізацією Департаменту спецрозслідувань у слідче управління.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео