Губернатор Савченко погрожував журналісту, якого відштовхнув від Порошенка

Губернатор Савченко погрожував журналісту, якого відштовхнув від Порошенка
250012 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко викликав на «спортивний килим» миколаївського журналіста Івана Казору, зазначивши, що він говорить неправду, заявляючи, що чиновник його відштовхнув в момент спілкування з чинним президентом Петром Порошенко.

Розмова між Савченко і журналістом зображена на відео, опублікованому на YouTube-каналі ІншеТВ.

«Є дослідження, яке дало пряму відповідь, що в цьому інциденті нічого не було. Ви говорите, що я когось відштовхнув. Мені соромно за вас, я б хотів, щоб ви не брехали. У мене в житті є захоплення спортом. Якщо хочете, то я можу продемонструвати, що буде з людиною, яку я відштовхну. Вибачте мене, але журналіст сидить тут, він в хорошому настрої (ред.)», – зазначив глава Миколаївської облдержадміністрації.

Водночас, журналіст відреагував на заяву Савченко, повідомивши, що він також займається спортом. Між журналістом та чиновником зав’язалася розмова, під час якого останній викликав свого візаві на «спортивний килим».

Крім того, глава Миколаївської облдержадміністрації звинуватив ЗМІ у співпраці з пропагандистами з Росії.

«Користуючись тим, що президент на Миколаївщині відчуває себе нормально, як вдома, бігти до нього, робити речі, а потім через 10 хвилин ЗМІ РФ підхопили це, а потім повернули в Україну. Я вважаю це прямою провокацією і співпрацею з агентами РФ. Я вважаю, що ви співпрацюєте з ними», – додав Савченко.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео