I’M PULSE: У Києві відбудеться восьма конференція TEDXKYIV

I’M PULSE: У Києві відбудеться восьма конференція TEDXKYIV
160677 ПЕРЕГЛЯДІВ

13 грудня, у КВЦ Парковий щорічна міжгалузева конференція TEDxKyiv вже восьмий рік поспіль об’єднає мрійників, винахідників, науковців та митців у пошуках натхнення для тривалих змін.

Тема цьогорічної конференції «I’mPulse». «Імпульс – це той місточок, що дозволить винести всі внутрішні ідеї на зовнішній вимір. Це та іскра, що запалить всіх нас новими враженнями. Ми зможемо впевнено і з посмішкою рухатися до нових вершин, бачити нові горизонти, відкривати нові життєві обрії», – розповідають організатори.

На восьмому TEDxKyiv, крім українських спікерів, виступатимуть гості з Грузії, Швеції, Естонії, США та Ізраїлю. «Ми готуємо понад 10 неймовірних доповідей, які мають змусити вас переосмислити поняття відповідальності: у професії, місті, світі, перед самими собою. Ми будемо комбінувати біологію, генетику та природу аби зрозуміти як довго та щасливо жити, також поговоримо про те, як стати частиною глобального руху та чому крапля в океані – це досі важливо для побудови нового українського суспільства. Ми разом прослідкуємо, що керує українцями під час їх життєвих виборів і що це означає для країни, спробуємо визначити чи може бути сторітелінг з продовженням, протестимо кожного на рівень внутрішнього популізму та отримуємо ще один вимір поняття «демократії», і це лише для початку», – зазначає команда київської TED-конференції.

Зокрема, серед спікерів:

Саймон Островський, відомий американський журналіст та режисер-документаліст видання VICE News

Ярослав Грицак, історик, доктор історичних наук, професор Українського католицького університету, директор Інституту історичних досліджень

Захар Пашун, підприємець, розробник вітчизняних електромобілів

Георгій Матвіїв, бандурист-віртуоз, композитор

Олександр Коляда, науковий співробітник Лабораторії Епігенетики Інституту геронтології НАМНУ, співзасновник американської компанії Titanovo

Давид Арахамія, волонтер, засновник «Народного Проекту»

Наталія Анталава, кореспондент BBC News на Кавказі, в Центральній та Західній Азії, співзасновниця codastory.com

Віталій Дейнега, волонтер, засновник ініціативи «Повернись живим»

Євген Глібовицький, політолог, керуючий партнер консалтингової компанії pro.mova, співзасновник hromadske.tv

Юрко Филюк, підприємець, мандрівник, мрійник, співзасновник проекту «Тепле місто» (Івано-Франківськ)

Павло Ігнатьєв, композитор-імпровізіаніст та інші.

Ведучий конференції – український журналіст, громадський активіст та лектор Андрій Сайчук.

Коли: 13 грудня

Де: КВЦ Парковий (Київ, Паркова дорога 16А)

Квитки можна придбати за посиланням

(продаж триває до 11 грудня; для студентів діє знижка)

Інформація про спікерів й відеозаписи попередніх подій доступні на офіційному сайті конференції, а також на сторінках TEDxKyiv в соціальних мережах Facebook та Twitter.

ТED (Technology, Entertainment, Design) — це світова конференція для того, щоб ділитися ідеями в різних галузях. Вперше відбулася у 1984 р. в Каліфорнії, з 2009-го локальні конференції (TEDx) проходять у багатьох містах планети від Сан-Франциско до Токіо. Подія відома у всьому світі завдяки доступності виступів «talks» у мережі. На ТED виступають винахідники, нобелівські лауреати, письменники, науковці, актори, музиканти, художники. Мета — поширення ідей, здатних змінювати світ. Виступи тривають до 18 хвилин, є науково-популярними за подачею. NASA, Світовий банк, Ватикан, Британський парламент проводили конференції під своєю егідою. TEDxKyiv — це незалежна подія в дусі та за ліцензією TED.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com