Комітет Пашинського готується закрити телеканали NewsОne і «112 Україна»

Комітет Пашинського готується закрити телеканали NewsОne і «112 Україна»
56339 ПЕРЕГЛЯДІВ

На ім’я голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, народного депутата Сергія Пашинського почали надходити сфальсифіковані листи з проханнями громадян щодо припинення роботи телеканалів NewsОne і «112 Україна».

Про це у ефірі телеканалу NewsОne заявила Тетяна Блистів, глава секретаріату комітету.

Блистів наголошує: хоча листи підписано різними людьми, текст в них абсолютно ідентичний. Підлегла Пашинського вважає це частиною плану, метою якого є незаконне закриття згаданих медіа.

«Коли я почала читати ці листи, вони нагадали мені якісь радянські часи, коли люди «знизу» просять когось «великого» щось зробити хороше. І мені стало страшно. Я зрозуміла, що сьогодні, перед тим, як розпочнеться передвиборча кампанія, можуть почати закривати канали: від одного до другого… І ми дійдемо до того, що залишиться у нас один канал, який буде говорити те, що треба, і те, що хочуть чути не люди, а верхівка, яка править сьогодні», – наголосила Тетяна Блистів.

Чиновниця звернула увагу на зареєстровану на сайті Верховної Ради петицію, спрямовану на закриття NewsОne і «112 Україна». На думку Блистів, через недосконалий механізм подання петицій, потрібну кількість голосів за бажання можна набрати «вручну».

Тетяна Блистів закликає громадян зареєструвати петицію на противагу існуючій та проголосувати за неї.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео