Незгодний з «формулою Штайнмаєра» Порошенко три роки тому «топив» за неї

Незгодний з «формулою Штайнмаєра» Порошенко три роки тому «топив» за неї
226083 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс-президент України Петро Порошенко, як свідчить відео за 2016 рік, мав намір підписати «формулу Штайнмаєра». А зараз називає її «капітуляцією» країни.

«Було окреме обговорення питання підготовки до виборів, і домовилися продовжити на рівні експертів, на рівні робочих груп, роботу з підготовки концепції виборчого законодавства, імплементації так званої «формули Штайнмаєра», — заявляв тоді п’ятий глава держави. А зараз Порошенко, який у 2016 році погоджувався на «формулу Штайнмаєра», її активно критикує та називає «російською вигадкою». «Ніякої «формули Штайнмаєра» не існує в природі. Це все російська вигадка. До вчорашнього дня жоден представник України ні в усній, ні в письмовій формі не підтримував цю формулу. І я як безпосередній учасник переговорів у нормандському форматі говорив, що цю ініціативу неодноразово намагався протиснути Володимир Путін. «Формула Штайнмаєра» придумана в Кремлі та захищає російські інтереси», — заявив екс-президент.

Як повідомляв УНІАН, 1 жовтня Зеленський заявив, що українська сторона на переговорах ТКГ в Мінську відповіла на лист спеціального представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка, що погоджує так звану «формулу Штайнмаєра».

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео