Пентхаус для Каспрука?

Пентхаус для Каспрука?
138791 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скільки коштує збудувати 14 під’їздів без жодних дозвільних документів, з ким треба домовитись, щоб отримати дозвіл на таку оборудку? І хто очолює корупцію в місті Чернівці?

Перший об’єкт Львівської будівельної фірми, що знаходиться в м. Чернівці на вулиці Науки, 6, спочатку мав би мати 4 поверха, проте нині зведено всі 11. Те, що згодом в цьому будинку родичі Каспрука матимуть елітну квартиру, мабуть просто збіг.

Та провівши розлідування зв’ясувалось, що за збільшення поверховості з мером розрахувалися пентхаусом на 116,2 м², аби замести сліди хабара, міський голова Чернівців оформив оселю на родичів. Хто проживає в розкішній квартирі, з якої відкривається запаморочливий вигляд на місто?

Офіційним власником найбільшої квартири в будинку стала 75-річна родичка Олексія Павловича. Вартість такої квартири — понад 2 мільйони, оформили її на тещу Миколи Каспрука, який є братом Олексія Павловича Каспрука.

Журналісти відшукали родичку Каспрука, на яку оформлений пентхаус. Олександра Тодеришина проживає в селі Динівцях, Новоселицького району. Пенсіонерка, яка відкладала буцімто на омрієне житло, не може пригадати скільки воно коштує.

За офіційними данними вартість квартири становить більше двох мільйонів.

За які гроші пересічні пенсіонери купують найдорожчу квартиру в багатоповерхівці і чому при цьому не пам’ятають ні її вартості, а ні поверху, а ні під’їзду?

Міський голова Чернівців в декларації не зазначає жодного всласного житла і постійно скаржиться на те, що мешкає у квартирі батька, хоча  факти вказують, що саме він є власником елітного пентхаусу.

В червні 2017 року на прес-конференції Каспрук рішуче обіцяє боротися з хабарництвом. В той час, у лютому 2017 сам отримав хабар у вигляді елітного житла.

«Пом’якшувальних обставин для чиновників, які беруть хабарі чи вчиняють корупційні дії не буде. Буду звертатись до правоохоронних органів у будь-яких ситуаціях, які дають підстави сумніватися у добропорядності чиновника» — запевняє Олексій Каспрук.

Заклики мера Каспрука боротися із корупцією в мерії звучать особливо цинічно, коли в корупційні махинації вплутаний і сам міський голова.

Затримання хабарників в Управлінні освіти культурної спадщини та на Чернівціводоконалі доводить, що риба гниє з голови.

Джерело: &feature=youtu.be" target="_blank" rel="noopener">Чернівецький Промінь

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com