Піар-хід або вимушений крок: Що думають нардепи про нові зміни до Конституції від Порошенка

Піар-хід або вимушений крок: Що думають нардепи про нові зміни до Конституції від Порошенка
223155 ПЕРЕГЛЯДІВ

Думки народних депутатів України з приводу запропонованих президентом Петром Порошенком змін до Конституції щодо прагнення країни до членства у ЄС та НАТО розділилися.

Свої точки зору з цього приводу у коментарях журналістам висловили представники різних фракцій парламенту, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Нагадаємо, Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект, який передбачає внесення відповідних змін у головний документ України.

На думку депутата Ганни Гопко (фракція «Самопоміч»), такий крок голови держави можна розцінювати як піар-хід під час президентської кампанії.

«Але якщо говорити про серйозні речі, то наблизити Україну до реального членства у ЄС і НАТО – це політична внутрішня стабільність», – сказала вона.

Народний депутат Олександр Кірш (фракція «Народний фронт») зазначив, що не зовсім правильно закріпляти у Конституції зовнішньополітичний курс країни. Разом з тим, він згоден проголосувати за президентський законопроект.

Якщо вже так стоїть питання у розпал війни, то безумовно я буду підтримувати курс на вступ України в НАТО, – заявив нардеп. – Під час війни допустимі ті речі, які в мирний час небажані».

Проти ініціативи Порошенка виступив депутат Олександр Вілкул (фракція «Опозиційний блок»).

«Пропозиція закріпити в Конституції НАТО і так далі – виключно передвиборний хід, який не несе ніякого смислового навантаження… Це просто не більше ніж передвиборча технологія. Єдина ефективна модель для нашої країни – це нейтральний позаблоковий статус… Членство в НАТО – чергова казка, чергова передвиборча маніпуляція», – сказав парламентар.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео