Пінчук і Ложкін таємно приїжджали до Адміністрації президента — «Схеми»

Пінчук і Ложкін таємно приїжджали до Адміністрації президента — «Схеми»
84081 ПЕРЕГЛЯДІВ
Український олігарх Віктор Пінчук та екс-очільник Адміністрації президента Борис Ложкін зустрічалися з президентом України Петром Порошенком в будівлі його адміністрації в листопаді цього року. Зустріч відбулася пізно ввечері у будівлі Адміністрації президента. Обидва кортежі бізнесменів майже одночасно приїхали та поїхали з адміністрації.

Зустрічі з олігархами в Адміністрації визнали лише постфактум, коли їх зафіксували журналісти, бо списки відвідувачів Банкової засекречені, йдеться в матеріалі програми «Схеми: корупція в деталях».

Пінчук володіє кількома телеканалами, серед яких СТБ й ICTV. Журналісти зазначили, що у прямий ефір ток-шоу «Свобода Слова» на ICTV президент Порошенко приходив тричі за останній рік.

Усі три ефіри стосувалися досягнень президента і позитивних для нього тем: томосу, воєнного стану.

​Візит на Банкову у прес-службі Віктора Пінчука не прокоментували. У Ложкіна також не прокоментували мету візиту.

Коли Борис Ложкін керував адміністрацією Порошенка, ЗМІ називали його «головним комунікатором» президента з олігархами. Контактувати з ними Ложкін не припинив і після звільнення. Восени 2018-го року знімальна група «Схем» стала свідком зустрічі Ложкіна та бізнесменів братів Суркісів на парковці п’ятизіркового готелю в центрі Києва. У березні 2018 року «Схемам» вдалося зафіксувати Ложкіна у Женеві під час зустрічі з олігархами Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим у ресторані п’ятизіркового готелю.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео