Порошенко завершив «формування мафіозної системи» держави, – Хмара

Порошенко завершив «формування мафіозної системи» держави, – Хмара
110287 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулої осені Петро Порошенко завершив реформування системи управління державою, яке свого часу розпочав Віктор Янукович. Тепер вона стала повністю мафіозною і підкоряється «пахану».

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив Герой України, колишній дисидент Степан Хмара.

«Порошенко лише поки що займає кабінет Президента. Адже своїх обов’язків, визначених 106 статтею Конституції, він не виконує. Натомість займається зовсім іншими справами», – каже гість студії.

Колишній дисидент погоджується з Порошенком стосовно того, що ця осінь була порою реформ. Водночас підкреслює: Президент не уточнив чи були вони позитивними, чи негативними для України.

«Петро Олексійович осінню завершив те, що колись розпочав Янукович. Він завершив формування мафіозного управління державою, на вершині якого сидить «пахан». Президент не просто порушує Конституцію, а ігнорує її, що значно гірше. Тепер залишається, мабуть, ухвалити закон про брехню. Очевидно, він хоче узаконити це. Знаєте, навіть, якщо Порошенко буде говорити щось правдиве, я все одно йому не повірю. Він бреше, що платить податки – ховає гроші в офшорах і так далі», – розказує експерт.

 Хмара наголошує на тому, що Президент бреше ледь не на кожному кроці, передусім – називаючи війну гібридною.

«Ви уявляєте, хто такий голова держави, верховний головнокомандуючий? Порошенко ніби й визнає, що у нас йде війна, але лукавить, називаючи її гібридною. Такого поняття просто не існує – є або оголошена, або неоголошена війна. Речі не називають своїми імена, людям замилюють очі. Якщо назвати те, що відбувається на сході країни, правдивим терміном «війна», то дипломатичні відносити із РФ треба розірвати. З агресором не обіймаються-цілуються, не торгують», – пояснює Хмара.

Гість програми переконаний, що Порошенко поїхав у Давос для того, щоб вимолювати кредит від МВФ.

«Він настільки відірваний від реальності, що ще мріє про другий термін президентства, хоче підкупити людей грошима МВФ. Хоч йому слід вже думати про Лук’янівську в’язницю чи будь-яку іншу установу схожого типу, адже неодноразово порушував Кримінальний кодекс України. Якщо в Україну прийде справді доброчесна влада – йому доведеться відповідати, це не жарти. Він і його мафіозі отримають за свої злодіяння. Водночас виходячи з цієї системи, незалежно від того, як українці проголосують, проводити протоколи будуть люди Порошенка», – припускає дисидент Степан Хмара.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео