«Прямую до РФ»: Через адвоката Януковича судове засідання знову перенесли

«Прямую до РФ»: Через адвоката Януковича судове засідання знову перенесли
27532 ПЕРЕГЛЯДІВ
Захисник Януковича Максим Герасько надав суду копії квитків до Москви і сказав, що їде зустрітися із втікачем особисто.

Судове засідання у справі про державну зраду президента-утікача Віктора Януковича знову перенесли – тепер на 11 жовтня. Відповідне рішення ухвалив суд у четвер, 5 жовтня, передає «5 канал».

Як стало відомо, під час засідання захисник Януковича Максим Герасько надав суду копії квитків до Москви. Він запевнив, що їде на конфіденційну зустріч зі своїм підзахисним до російського Ростова-на-Дону. Там планує погодити з ним правову позицію .

Відтак, сторона захисту попросила відтермінувати засідання. Прокурори не заперечували тавизнали таку причину поважною. Проте, від коментарів перед журналістами утрималися.

На попередньому засіданні у цій справі, яке відбулося 28 вересня, суд вивчав відеодокази, зняті під час окупації Криму у лютому-березні 2014-го року. Де зафіксоване пересування російської військової техніки територією Криму. За підсумками, адвокат Януковича заявив, що суд не надав йому можливості ознайомитися з доказовими матеріалами – та наголосив, що не розуміє походження цих відеозаписів. Сторона обвинувачення тоді від коментарів також утрималася.

За матеріалами: 5.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео