Шабунін: Луценко відповідає за подальші «злиті» САП справи, а їх буде багато

Шабунін: Луценко відповідає за подальші «злиті» САП справи, а їх буде багато
138909 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Юрій Луценко буде відповідальним за всі в майбутньому «злиті» керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницькимкримінальні справи.

Про це заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін в ефірі телеканалу ZIK.

Він нагадав, що є запис розмови Холодницького у кабінеті, де зафіксовані тиск на суддю, попередження свідка про обшук, інструктаж фігуранта справи щодо поводження на допитах і гарантування безпеки фігуранту кримінального провадження – народному депутату.

За словами Шабуніна, єдиною людиною, яка може підписати Холодницькому підозру в очевидному злитті справ є Луценко. Ця підозра дала б можливість відсторонити главу САП з посади на період розслідування. Однак, зауважив він, Луценко цього не робить.

«Для мене це означає, що Луценко окей з тими діями, які вчинив Холодницький. Це, в свою чергу, означає, що Луценко відповідальний за всі в подальшому «злиті» справи. А таких, я вам обіцяю, буде дуже багато», – наголосив глава ЦПК.

Це, додав Шабунін, є прикладом того, як конкретний представник влади – генеральний прокурор – створює системну проблему в роботі нових правоохоронних органів.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео