Ситник їздив на нічну зустріч додому до Порошенка – «Схеми»

Ситник їздив на нічну зустріч додому до Порошенка – «Схеми»
110957 ПЕРЕГЛЯДІВ

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник відвідував будинок, в якому мешкає президент Петро Порошенко у VIP-селищі Козині. Зустріч відбулася пізно ввечері 26 квітня.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Схеми».

Зазначається, що тоді ж біля воріт президентської резиденції були зафіксовані автівки, якими користується народний депутат від БПП Олександр Грановський.

Авто з номерними знаками, які використовує Грановський, і машина, котрою їздить Ситник, певний час стояли біля будинку Порошенка й одночасно виїхали звідти.

Директор НАБУ підтвердив, що кілька місяців тому був вдома у президента, до того ж двічі. За словами Ситника, зустріч була віч-на-віч і стосувалася питання Антикорупційного суду, зокрема, про участь міжнародних експертів у компетенції цього суду.

Ситник не вважає, що ця зустріч не була таємною. Адже, стверджує глава НАБУ, він міг змінити номер автомобіля й про візит до Порошенка ніхто б і не дізнався.

Водночас очільник Бюро наполягає, що того вечора мав розмову лише із Порошенком, а з депутатом Грановським, якого називають «куратором» президента у судах та прокуратурі, не бачився і не спілкувався.

Стосовно ж того, чи є прийнятною ситуація, коли директор незалежного антикорупційного органу вночі приїжджає додому до президента, Ситник відповів так: «Було приємно, що думка НАБУ важлива для учасника цього процесу, тому що в нас є… була комунікація з главою держави з приводу створення Антикорупційного суду».

Як відомо, 12 липня Верховна Рада виправила закон про Антикорупційний суд, як того вимагав Міжнародний валютний фонд. Згідно із внесеними змінами, розгляд апеляційних скарг щодо корупційних справ, переданих Національним антикорупційним бюро, може здійснювати лише Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео