Суддя Печерського суду перешкоджає розгляду апеляції американського інвестора

Суддя Печерського суду перешкоджає розгляду апеляції американського інвестора
192714 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 грудня Апеляційний суд міста Києва вдруге не зміг розглянути апеляційну скаргу американського інвестора, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка на його незаконний арешт. Суд не може розглянути справу Бойка через умисні дії судді Печерського суду Віталія Писанця.

Як повідомили виданню UA1 в Апеляційному суді столиці, до Печерського суду двічі надсилався запит із проханням направити матеріали справи Ігоря Бойка. Відповідно до процесуальних норм, Печерський суд повинен був відправити матеріали справи протягом 3-х днів з дня отримання запиту апеляційної інстанції. Перший запит Апеляційного суду був надісланий 4 грудня, таким чином матеріали мали бути відправлені не пізніше ніж 7 грудня.

Проте станом на 21 грудня справа все ще перебуває у судді першої інстанції. Очевидно, що суддя Віталій Писанець порушив процесуальні строки й навмисно перешкоджає розгляду апеляційної скарги Ігоря Бойка. Це є черговим підтвердженням того, що суддя виконує замовлення з Адміністрації президента Петра Порошенка.

Сам суддя Писанець відмовився коментувати свої дії журналістам UA1 та сховався у своєму робочому кабінеті.

У той же час життя бізнесмена наражається на ризик. Співробітники Київського слідчого ізолятора погрожують бізнесмену вбивством. Адвокати Бойка розцінюють це як тиск на свого підзахисного й говорять про реальну загрозу його життю.

Після рішення Печерського суду Києва Ігор Бойко був сильно побитий співробітниками поліції, які конвоювали його до Лук’янівського СІЗО. Підприємець отримав струс мозку і численні травми голови та обличчя. Наразі Бойко перебуває в СІЗО й не має змоги отримати відповідну медичну допомогу.

Американський бізнесмен неодноразово заявляв у ЗМІ, що проти нього розпочато замовну кримінальну справу за наказом президента України Петра Порошенка. Житомирська кондитерська фабрика, якою володіє Бойко, до рейдерського захоплення у 2015 році займала 3-тє місце на кондитерському ринку України й була одним із основних конкурентів корпорації «Рошен».

Наразі за позовом Ігоря Бойка Міжнародний арбітраж у Лондоні готується до розгляду справи про експропріацію державою Україна його кондитерської фабрики. Прес-служба бізнесмена заявляє, що кримінальна справа проти нього – це спроба змусити Бойка відмовитися від позову до Міжнародного суду.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com