Тимошенко: Ключові клани країни готують маріонетку, яка стане новим президентом

Тимошенко: Ключові клани країни готують маріонетку, яка стане новим президентом
137451 ПЕРЕГЛЯДІВ
Українська група олігархів готує нового кандидата, який запекло боротиметься за крісло президента України. Про це розповіла лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в інтерв’ю Наталії Влащенко, передає Persona.Top. На думку політика, українські клани не готові здавати свої позиції і дуже скоро люди дізнаються ім’я «новоспеченого» політика.

Тимошенко висловила припущення, що маріонетка олігархів і поняття немає про стан економіки в країні, фінанси, глибоку кризу та що робити з війною в Україні.

– Їм потрібна звичайна маріонетка в руках, за спиною якої будуть крутити всю цю «поганку», – говорить Тимошенко. – Вони і далі продовжуватимуть оббирати народ та грабувати бюджет, а вже 1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі і наша партія буде підіймати країну, аби не втратити українську землю.

Також народний депутат згадала про вибори до територіальних громад, які, на її думку, чудово демонструють реальне відношення людей до діючої влади.

– За «Батьківщину» проголосувало близько 30% людей, ми знаходимося на абсолютно першому місці, навіть, враховуючи всі фальсифікації президента.  Петро Олексійович, попри всі намагання, більше ніколи не буде президентом. Нажаль, сьогодні продажні соціологи намагаються нав’язати людям, що Порошенко користується найвищим рівнем довіри.

Про це детальніше дивіться у повній версії інтерв’ю.

 

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео