Тимошенко проводить таємні зустрічі з Пінчуком – розслідування

Тимошенко проводить таємні зустрічі з Пінчуком – розслідування
84336 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кандидат у президенти, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко непублічно проводить зустрічі з українським мільярдером Віктором Пінчуком.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Журналісти двічі ставала свідком того, як машини, якими користуються Тимошенко і Пінчук, перебували в одному місці й потім майже одночасно його залишали. Ці зустрічі відбулися 18 квітня і 24 вересня у Рильському провулку в закритому дворі елітного будинку біля Софійської площі в Києві.

Сама Тимошенко переконує, що зустрічалася із Пінчуком у зв’язку зі своєю участю у форумі YES, який організовував олігарх. Однак, як зауважили журналісти, перша їхня зустріч відбулася за п’ять місяців до форуму, а друга – через тиждень після нього.

Коли ж у лідерки «Батьківщини» поцікавилися, чи фінансує Пінчук кандидатку в президенти або її політичну силу, Тимошенко відповіла: «Категорично ні. Оце я хочу вам сказати, і ніколи в житті я цю лінію не переступлю».

У Тимошенко також запитали, чи не вважає вона, що подібні діалоги з олігархами слід вести публічно. На це політик заявила: «Є публічні зустрічі, а є зустрічі, де публічність, на мій погляд, є недоцільною. Ми говоримо про майбутнє країни, і я буду говорити з усіма, хто може майбутньому України щось додати».

У прес-офісі фонду Пінчука, своєю чергою, пояснили, що бізнесмен проводить зустрічі з різними політичними й громадськими лідерами, де обговорює питання, пов’язані з можливим зовнішнім втручанням у вибори 2019 року в Україні, й шляхи протидії цьому. Там також категорично заперечили фінансування будь-якої політсили чи особи.

Тож, констатують «Схеми», виходить, лідерка президентського рейтингу публічно декларує боротьбу з олігархічним режимом, але водночас непублічно готова проводити переговори з одним із українських олігархів.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео