Цинічний день інваліда: депутатам — ікра, незрячим — булки

Цинічний день інваліда: депутатам — ікра, незрячим — булки
55059 ПЕРЕГЛЯДІВ

У соцмережах активно обговорюють так званий «святковий обід» в Коростенському товаристві сліпих.

Люди сидять за напівпорожніми столами, на яких лише булочки та печиво, натомість стіл представників влади уставлений різними наїдками й пляшками.

«Чиновники жерли мовчки, а люди з вадами зору відчули запах і попросили волонтерів розказати, що там на столах», – розповідають очевидці.

Відео з заходу виклали місцеві активісти.

«Для всіх, хто вимагає коментарів стосовно ганебного видовища в Коростенському УТОСі (Українське товариство сліпих)… Все обурення і критику на свою адресу сприймаю, не пам’ятаю, чи хоч раз у житті відчував такий моральний дискомфорт», – написав депутат від БПП Володимир Арешонков у соцмережі у вівторок, 5 грудня.

«Урочисті заходи, котрі проходили в будинку культури «УТОС», були заплановані міською радою радше як «пир во время чумы», а не як спосіб підтримати сліпих та слабо зрячих коростенців. Адже, будучи пліч-о-пліч з «утосівцями» в одному приміщені за сусідніми столами, наші «ясновельможі» влаштували собі бенкет з різноманітними м’ясними стравами, з червоною ікрою та випивкою. А от винуватці свята «смакували» вівсяним печивом, пісними булочками, вафельками та безе. Ні тобі узвару, ні солодкої води. Очевидно, «організатори» вирішили, що люди «зап’ють» «сухпайок» власною слиною, котра почне виділятися від запаху «панського» м’яса. Таке ставлення до людей говорить про неповагу, про зверхність, зухвалість, навіть про жорстокість. З теперішніми цінами на продукти харчування, м’ясо – це делікатес, а ікра – це щось незриме, з далекого минулого. І ось так перед людьми жерти? Вони хоча й сліпі, але ж запах відчувають, ба навіть більше за зрячих. То хіба таке відношення є людським? Якщо ж вам так їсти закортіло, то після заходу відвідайте будь-який ресторан та поїжте. Але не перед людьми, якщо ж ви їм не пропонуєте те саме!! Ця ситуація наочно демонструє всю суть взаємин між владаю та коростенцями – вони є панами, а ми – кріпаками. І так було завжди, просто раніше ми трошки краще жили в фінансовому відношенні і не так помічали цю різницю. А зараз, коли люди по крихтах збирають останні сили в боротьбі за краще життя, коли ціни на все ростуть, як на дріжджах, як воїни вмирають за нашу волю в кривавій боротьбі з окупантом, ви жерете ікру на очах у натовпу? Це ганьба! І правду кажуть, ситий голодному не товариш.» — так прокоментували ситуацію коростенці на каналі «Наш Коростень».

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com