У НАБУ оприлюднили відео, як свекруха Корчак закрила їхнього детектива у себе вдома

У НАБУ оприлюднили відео, як свекруха Корчак закрила їхнього детектива у себе вдома
219859 ПЕРЕГЛЯДІВ

НАБУ опублікувало відео з квартири свекрухи голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак, де був замкнений детектив Бюро, який прибув на місце, щоб вручити родичці підозрюваної повістку на допит.

Свекруха очільниці Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак закрила детектива Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) у своїй квартирі, коли той намагався отримати підпис у протоколі про допит.

Як повідомили в НАБУ, 10 листопада детектив НАБУ прибув до квартири свекрухи голови НАЗК, щоб вручити повістку прибути на допит. Остання захотіла провести опитування вдома та запросила детектива всередину квартири.

Після допиту вона зателефонувала своєму синові (чоловікові голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива НАБУ у квартирі зсередини та сховала ключ.

У НАБУ повідомили, що працівники Бюро викликали поліцію та не вдавалися до жодних силових дій. Наразі детектив покинув чуже помешкання.

НАБУ розслідує ймовірне внесення недостовірних даних до електронної декларації головою НАЗК. За даними ЗМІ, Наталія Корчак не вказала в декларації машину Skoda Octavia A7.

Напередодні детективи НАБУ допитали Наталю Корчак у справі про купівлю паркомісць і їх використання для незадекларованих автомобілів.

Відео,  опубліковане на сторінці НАБУ у Facebook, зняте самим детективом. У записі свекруха голови НАЗК, Надія Іванівна, стверджує, що детектив вдерся до неї в квартиру, однак не відчиняє двері, щоб він міг піти.

Як передає 112-Україна, пізніше Наталія Корчак розповіла журналістам, що її свекруха дала свідчення детективу, підписала протокол і після того зателефонувала і запитала, що їй робити.

“Я їй запропонувала, що приїду, викличу поліцію і журналістів. І приїхав цілий підрозділ НАБУ, щоб визволити детектива”, – заявила голова НАЗК.

Крім того, Корчак стверджує, що детектив НАБУ взяв свідчення у її родички без пояснень.

Нагадаємо, 10 листопада детектив НАБУ прибув до квартири свекрухи голови НАЗК, щоб вручити повістку прибути на допит. Остання захотіла провести опитування вдома та запросила детектива всередину квартири.

Після допиту вона зателефонувала своєму синові (чоловікові голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол та замкнула детектива НАБУ у квартирі зсередини та сховала ключ.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com