«Вертолітний майданчик Януковича» перейшов у власність оточення нардепа від БПП

«Вертолітний майданчик Януковича» перейшов у власність оточення нардепа від БПП
27758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новим власником конгресно-виставкового центру «Парковий» віднедавна є уродженець Краматорська Сергій Московський – наближений до народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Максима Єфімова.

Так, Московський з грудня 2017 року значиться власником британської фірми FINEROAD BUSINESS LLP , яка через ТОВ «Амадеус Ко» володіє КВЦ «Парковий» – так званим «вертолітним майданчиком Януковича».

Московський працює у Німеччині директором торгового представництва українського заводу «Енергомашспецсталь», президентом і акціонером якого є Єфімов. Нардеп наполягає, що «Парковий» придбав саме Московський, хоча визнає, що й сам розглядав можливість купити цей комплекс, але побоявся зазнати репутаційних втрат.

До Московського фірмою FINEROAD BUSINESS LLP володів Яшар Ходжаєв, котрий є фігурантом справи про банк сина екс-президента Віктора Януковича Олександра. За версією слідства, він був однією з ланок злочинної схеми для легалізації вкрадених Януковичем грошей. Тож донедавна «Парковий» усе ще залишався в орбіті екс-гаранта.

Московському віднедавна належить не лише комплекс із вертолітним майданчиком, він також став юридичним власником кримського бізнесу Єфімова.

Зокрема, з серпня 2017 року він значиться власником 4 вітряних ферм, які до того входили у корпорацію «Вітряні парки України». 25% цієї корпорації належать Єфімову. У грудні 2017-го на Московського також була переписана ще одна фірма нардепа із земельними активами на анексованому півострові – «Домкримбуд».

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео