Відбулася легалізація корупції – екс-міністр про мільйонні премії «Нафтогазу»

Відбулася легалізація корупції – екс-міністр про мільйонні премії «Нафтогазу»
249353 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівництво «Нафтогазу», за словами Віктора Суслова, намагається встигнути взяти якомога більше, поки є можливість.

Керівництво НАК «Нафтогаз України» виписує собі багатомільйонні премії, поспішаючи наживитися, адже розуміє, що справу проти російського «Газпрому» воно може і програти.

Про це заявив екс-міністр економіки Віктор Суслов в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, відбулася легалізація корупції. Як пояснив Суслов, керівники «Нафтогазу», займаючи абсолютно монопольне становище на ринку газу, почали самі собі виплачувати величезні гроші, адже намагаються встигнути взяти якомога більше.

Підтвердженням цього, зазначив екс-міністр, є останні премії на 46 млн доларів, які були виплачені за виграш суду у російського «Газпрому». Однак, як виявилося, суд ще не виграно, адже рішення Стокгольмського арбітражу наразі призупинено, а російська сторона не заплатила жодних коштів.

«Тому «Нафтогаз» розуміє, що, можливо, взагалі програє цю справу, а тому поспішає виплатити собі багатомільйонні премії. Відтак, ще ніколи так публічно, легально та у всіх на очах не крали гроші із державного бюджету, до того ж, абсолютно безкарно», – наголосив Суслов.

Нагадаємо, попри наразі не остаточну перемогу над «Газпромом» головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко вважає, що рішення про мільйонні премії працівникам компанії було зваженим, вчасним і обґрунтованим.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com