Влада хоче зробити Авакова «токсичним» для «Народного фронту», – Щербина

Влада хоче зробити Авакова «токсичним» для «Народного фронту», – Щербина
54975 ПЕРЕГЛЯДІВ

Політична сила «Народний фронт» не розраховувала на той результат, який отримала на минулих парламентських виборах. Тому народні обранці дуже зацікавлені, щоб відпрацювати у нинішній каденції до кінця.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) говорив журналіст Сергій Щербина.

«Наприкінці листопада 2015 року Микола Мартиненко склав свій мандат, щоб не заважати політичній силі «Народний фронт». Але цьому передувала дуже велика кампанія, адже його постійно звинувачували у корупції. З’являлися якісь справи, заяви і він для Яценюка, який тоді ще був прем’єр-міністром, ставав «токсичним». Тобто він просто отруював політичну силу своєю присутністю. І коли історія була доведена до свого піку, Яценюк погодився на те, щоб він пішов», – розповів Щербина.

Він вважає, що перша людина, яка була зацікавлена у позбавленні впливу Миколи Мартиненка, був Петро Порошенко.

«Яценюк тоді погодився на те, що Мартиненко складе мандат і не буде контролювати один із найбільших комітетів Верховної Ради щодо паливно-енергетичного комплексу, який регулює питання ренти на видобування газу.  Фактично, Мартиненко віддав все Порошенку. Адже він найбільше був зацікавлений у позбавленні впливу Миколи Мартиненка», – прокоментував Щербина.

Також гість зазначив, що за такою ж схемою Порошенко намагається повестися  і з Арсеном Аваковим, роблячи його «токсичним» для «Народного фронту» і Арсенія Яценюка.

«Коли питання Авакова стане руба і у Арсенія Яценюка запитають: хто тобі рідніший – мажоритарний пакет акцій в державному управлінні чи посада міністра внутрішніх справ? Швидше за все, влада намагатиметься зробити саме те, що й з Мартиненком, щоб він став «токсичним», аби Яценюк відмовився від нього», – зазначив Щербина.

На його думку такий технологічний варіант може бути цілком виправданим, адже розрахований на дуже глибокі характеристики політичної сили «Народного фронту».

«Політична сила «Народний фронт» не розраховувала на той результат, який отримала на минулих парламентських виборах. І всі чудово розуміють, що велика частина списку, яка зайшла до парламенту, опинилася там, чесно кажучи, перший та останній раз. Тому вони дуже  зацікавлені, щоб досидіти цю каденцію. Адже політичне майбутнє у них дуже сумнівне», – додав він.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео