Власнику Житомирської кондфабрики зламали руку під час конвоювання поліцією

Власнику Житомирської кондфабрики зламали руку під час конвоювання поліцією
249580 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американському громадянину Ігорю Бойку не надали належної медичної допомоги та відвезли до ізолятора тимчасового тримання.

У п’ятницю, 13 липня, під час конвоювання поліцією власнику Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ», громадянину США Ігорю Бойку зламали руку. Про це передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Ввечері в п’ятницю Ігоря Бойка затримали співробітники спецпідрозділу поліції «КОРД». Під час процесуальних дій у Печерському відділі поліції бізнесмену стало зле. Працівники «швидкої допомоги», які прибули на виклик, діагностували високий тиск та запропонували госпіталізацію. При цьому, за словами адвокатів Бойка, слідчий Олег Геля та інші працівники вчиняли тиск на медиків з метою завадити встановленню реального стану затриманого. Так, за наказом поліцейських працівники «швидкої» змушені були 3 рази переміряти тиск Бойку.

 супроводі кількох машин із спецпризначенцями американського бізнесмена доставили до Міської клінічної лікарні №12. У приймальному відділені співробітники поліції також чинили тиск на медиків, щоб не дати можливість залишити Бойка на необхідне лікування. З цією метою поліцейські не допустили до оглядової кімнати адвокатів бізнесмена та журналістів.

Явно налякані поліцією лікарі відмовились приймати затриманого на лікування та надавати йому медичну допомогу. Поліцейські намагались силою всадити бізнесмена у машину. Під час цього Ігорю Бойку зламали та порізали руку. Американському громадянину зашили та наклали на руку гіпс, а після – доправили до ізолятора тимчасового тримання.

Власника Житомирської кондитерської фабрики звинувачують в начебто нанесенні тілесних ушкоджень працівникам поліції. Судове засідання по обранню запобіжного заходу Бойку пройде в понеділок, 16 липня, в Печерському суді міста Києва.

Нагадаємо, раніше Ігор Бойко неодноразово публічно звинувачував президента Петра Порошенка та депутата Сергія Пашинського в рейдерському захопленні Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». До розбійного нападу та захоплення підприємство займало 3-е місце на кондитерському ринку України за обсягом виробництва і 1-е – за обсягом експорту солодощів, обігнавши кондитерську корпорацію «Рошен», яка належить президенту Порошенку.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео