Зняття недоторканості з Савченко залежить від «кіно Луценка», – депутати

Зняття недоторканості з Савченко залежить від «кіно Луценка», – депутати
27647 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зняття депутатської недоторканості з Надії Савченко залежить від доказової бази, яку має Генеральна прокуратура України.

Таку думку висловили більшість опитаних кореспондетами  парламентарів.

Проти зняття недоторканності з Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці терористичних актів на території України, а також у плануванні державного перевороту, висловився лише народний депутат від “Опозиційного блоку” Михайло Добкін. Він вважає, що зняття недоторканості з народного обранця – інструмент розправи.

Руслан Сидорович з фракції “Самопоміч” навпаки вважає, що зняття депутатської недоторканості має відбуватися у спрощений спосіб, особливо коли парламентар підозрюється у скоєнні кримінального злочину. Тільки так, на думку депутата, обвинувачений зможе по-справжньому відстояти свою правоту чи понести відповідальність за власні вчинки. Саме тому він, та його фракція підтримають подання Генерального прокурора.

Олег Петренко заявив, що наразі не визначився з приводу власної позиції у “справі Савченко”, оскільки він чекає на оприлюднення фактів, які підтверджують незаконні наміри колеги. Член фракції “Народний фронт” Леонід Ємець також не готовий робити передчасних висновків і чекає на докази правоохоронних органів, після чого він проголосує в залежності від  їх переконивості.

Ігор Луценко з “Батьківщини” запевнив, що голосуватиме в день подання, але як саме, депутат не готовий сказати, бо ще не вивчив відповідні матеріали.

Загалом, можна стверджувати, що з п’яти опитаних парламентарів, які представляють практично всі парламентські фракції, більшість готові проголосувати за зняття депутатської недоторканості з Надії Савченко, якщо ГПУ надасть обґрунтовані докази її причетності до планування державного перевороту в Україні та організації терористичних актів.

Нагадаємо, раніше депутат Надія Савченко потрапила до бази сайту “Миротворець”.

Спілкувався – Максим Лиманський, відео – Роман Пєтушков

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com