Захист прав та свобод українки в Ізраїлі

Захист прав та свобод українки в Ізраїлі
295938 ПЕРЕГЛЯДІВ

SOS сигнал реагування та прохання про допомогу від мого друга з Києва.  Його дружина, як і п'ять мільйонів жителів України, покинули Україну через вторгнення російських військ на територію України. Марія (ім'я постраждалої змінено) знаходиться в місті Ашдод (Ізраїль) з її мамою та молодшою ​​сестрою на запрошення її хрещеної матері.

Декілька днів тому Марія стала жертвою сексуального насильства на території Ізраїлю.  Після насильства ґвалтівник кинув 600 шекелів на стіл зі словами: "Не забудь купити своїй молодшій сестрі босоніжки", і попередив про те, що неприємності будуть у неї, тому що у нього достатньо зв'язків в Ізраїлі.

Відомо, що ґвалтівник Марії - Алік, вірменин, друг сім'ї хресної, проживає на території Ізраїлю понад двадцяти років.  Він запропонував Марії роботу клінера за грошову винагороду в прибиранні Циммера (гостяний будинок/прибудова для організації в Ізраїлі відпочинку).

Засоби масової інформації мають різні публікації про сексуальне насильство. Сексуальне насильство – це будь-яка примусова сексуальна дія або використання сексуальності іншої людини.  Історію насильства знає винуватець, жертва насильства та її близькі.  Щоб не допустити нових жертв, необхідна жорстка правова, судова система захисту потерпілих від насильства, судова гарантія, пріоритетність прав жінок на їхнє життя, фізичну, психічну цілісність, викорінення причин насильства, запобігання ситуацій впливу кривдника на потерпілу, залякування її, розірвання злочинного циклу насильства.

Однією з основних проблем охорони здоров'я у всьому світі є НАСИЛЛЯ, внаслідок якого діагностують серйозні наслідки фізичного, психологічного здоров'я постраждалих.

Після пережитого в Ізраїлі, у Марії — страх, порожнеча, біль, сльози, спустошення, невідомість.

Мама Марії каже, що тікаючи з України від війни, вони приїхали до Ізраїлю на запрошення хрещеної матері Марії. Напередодні свята Песах хресна запросила їх на святкову вечерю, де були друзі, родичі, був і Алі з дружиною та донькою. За словами хресної, у Алі гарна репутація, він друг сім'ї, і йому можна довіряти. 20.04.2022 року Алі заїхав за Марією, відвіз її для прибирання Циммер, і зґвалтував її.

Заява подана до поліції. Як наслідок у Марії суїцидальні думки, із нею працюють соціальні служби. Рік тому на день народження Марії поїзд на смерть збив її найкращу подругу дитинства (вона була на її впізнанні).  Після цього були тривалі місяці депресії та знову нова травма та біль.

Вищевикладений факт про сексуальне насильство на території Ізраїлю, крик про допомогу молодої українки є актуальним у 21 столітті. Жертва — молода Українка на Святій Ізраїльській землі, а насильник — Вірменин, який живе на території Ізраїлю.  За статистикою, випадки насильства відбуваються у всьому світі та їх статистика не відповідає дійсності, тому що жертви насильства частіше мовчать. Впевнена, що проблема сексуального насильства актуальна для будь-якої країни та національності, оскільки травмує психіку жертви. Важливо, щоб законодавча, правова, судова система Ізраїлю об'єктивно ухвалювала судове рішення щодо захисту прав і свобод українки Марії.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео