Здоров’я нації залежить від державної політики — Мізрах Ігор

Здоров’я нації залежить від державної політики — Мізрах Ігор
9802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Питання здоров’я нації актуальне для всіх країн світу, але так, як піклується про своїх громадян Німеччина, мабуть, мало хто переживає.

«У німців все злагоджено і налагоджено. У них, як і у всьому, діє чіткий механізм. З медициною все прораховано наперед», — каже Ігор Мізрах.

Для німців здоров’я — на першому місці. В країні безліч спортивних майданчиків і велосипедних доріжок. Центри профілактики захворювань — цілком доступні за ціною, а на продуктах харчування виробники завжди зазначають повний склад.

Важливий момент, у Німеччині, щоб отримати диплом лікаря, потрібно вчитися одинадцять років. Зарплатня патологоанатома, приміром, одна з найвищих в країні. У медичних закладах інформацію записують на диктофон, а не фіксують ручкою на папері. Крім цього, у коридорах лікарень можна скористатися засобами для дезінфекції – спеціальні розчини там абсолютно безкоштовні.

«Кожен, хто перебуває на території Німеччини, зобов’язаний мати медичну страховку. Малозабезпеченим, безробітним та біженцям страховий поліс оплачує держава. Скільки б медикаментів Вам не приписав лікар, заплатити доведеться не більше 5 євро, адже решту — покриває страховка», — розказує Ігор Мізрах.

Варто зазначити, що в Німеччині тривалість життя серед чоловіків — сімдесят вісім років, а серед жінок — вісімдесят три. Загалом сімдесят один відсоток тамтешнього населення має міцне здоров’я.

Тому треба робити висновки і брати приклад з розвинених країн, зокрема таких, як Німеччина.

ІГОР МІЗРАХ: «ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» — ПЕРША УКРАЇНСЬКА ОПЕРА | Опера

Ігор Мізрах

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео