Сьогодні День народження у людини з великої літери,відомого політексперта,музиканта,юриста,мецената– Ігоря Аркадійовича Мізраха! Щиро вітаємо Вас!!!

Сьогодні День народження у людини з великої літери,відомого політексперта,музиканта,юриста,мецената– Ігоря Аркадійовича Мізраха! Щиро вітаємо Вас!!!
137867 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні свій День народження святкує відомий політичний експерт, музикант, меценат, продюсер, громадський діяч та найперше, людина з Великої Літери – Мізрах Ігор Аркадійович.

І дальше все б наче мало бути просто – теплі слова привітання, побажання, дружні настанови… Та що можна побажати людині, яка добивається в житті всього сама працею і завзятістю? Людині, яка сувора зовні, але добра всередині? Людині, яка допомагає людям і ніколи не відмовляє у скрутну хвилину?...

Тисячі публікацій, сотні тисяч символів сходять зі сторінок наших ресурсів, та ще жодного разу не було, так складно і водночас легко, звернутись із привітальними словами до адресата. Все наче просто: «ось клавіатура, ось екран…» - та слів обрати у вітання дуже складно… вони неначе близько, вони - десь тут… і руки також пам’ятають й автоматом набирають: «здоров’я, щастя, злагоди й тепла»… - та все не те… усе не так… і так з десяток сотень раз - іде удар по «Ctrl+A», а дальше і «Delete»…   

Та в чому справа?! Невже, це все ж така складна дилема?! – Та наче ні, адже, і є слова які подарувала нам барвиста мова, і щирість у намірах вітальних – для нас понад усе, і адресат – людина знатна… - наче є усе… бери пиши і не стирай і зразу ж швидко відправляй… та тут чергове -  «Ctrl+A» - «Delete»…

А може – все явне на виду?!... Чи ні – і все ж поети не перевели слова потрібні у сонети?!... Чи може просто нам - все важко скласти у один «сакральний храм»… 

Такий діалог триватиме й надалі, але пора уже вітати! Вітати щиро, просто і барвисто! Вітати думками, які не передати – звичайними словами! Вітати і бажати, та не забувати - що всього нам усе ж і не сказати!... Все скаже тільки Бог!...

Тож, Ігоре Аркадійовичу, найперше - бажаємо Вам Божого Благословення і торування життєвого шляху Янголом охоронцем. 

Знаки Зодіаку, яких янгол-охоронець оберігає все життя

Бажаємо Вам міцного здоров’я, великої радості і простого людського щастя. Нехай Ваш досвід, Ваша мудрість завжди будуть прикладом для оточуючих. Всіх благ Вам, мирного неба над головою, теплоти, любові, турботи, відданих близьких.

Нехай кожен день дарує Вам тільки приємні миті, нехай удача відкриває перед Вами все нові й нові двері. Нехай Ваше життя буде чистим, як джерельна вода, нехай світлою буде Ваша дорога життя. Нехай надія, віра і любов завжди супроводжують Вас. Хай добрий ангел і Господь Бог завжди оберігають Вашу родину.  

Бажаємо, щоб чудовий пазл у Вашому житті становили лише шматочки щастя і всі разом вони  створювали чудову картину радості, успіху і щастя. Хай всі щасливі пазлики будуть склеєні один з одним міцним здоров’ям, а з кожним наступним Днем народження -  їх кількість тільки зростала.

Як і Ви це робите все життя, бажаємо й надалі продовжувати: слухати своє серце, жити за своїми принципам, не зраджувати своєму кредо і гідно проявляти себе в будь-якій ситуації. Нехай доля зводить Вас з потрібними людьми, нехай життя дозволить зберегти своє щастя і любов, нехай Ваша харизма володіє неймовірною силою, а особистість — прекрасними різнобарвними талантами.

Бажаємо, щоб кожен новий день Вашого життя був наповнений оптимізмом, цікавими творчими ідеями і тільки радісними зустрічами! 

Знаємо, що не просто в наш час бути найкращим! Бути переможцем, стіною, надійним другом, чуйною людиною, бути неабияким стратегом між «війною і миром»… бути сильним, но водночас мудрим і ніжним, багатим бути, но грошей не жаліти. Важко все знати, все вміти і все встигати! Важко… але це у Вас - прекрасно виходить!!! Тож не збавляйте обороти!!! Хоча про що мова коли з кожним днем - Ви їх лише збільшуєте!!!      

Лучшие поздравления с днем рождения подруге в стихах и прозе ...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС, ІГОРЕ АРКАДІЙОВИЧУ!!! 

З великою повагою та найщирішими побажаннями - колектив «Медіа Холдингу Політика».  

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео