Громадський діяч, активіст та підприємець Аркадій Кобринець - знає як вирішити проблему транспортного колапсу на виїзді із Бучі до Києва! (ВІДЕО)

Громадський діяч, активіст та підприємець Аркадій Кобринець - знає як вирішити проблему транспортного колапсу на виїзді із Бучі до Києва! (ВІДЕО)
5076 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже доволі тривалий час на медіа просторах з’являється що раз то більше інформації про активну громадську та політичну діяльність депутата Ірпінської міської ради Аркадія Володимировича Кобринця. Громадський діяч, активіст та підприємець стабільно відстоює інтереси місцевих громадян, які як і він незадоволені 22-річною діяльністю мера Бучі Анатолія Федорука. Аркадій Кобринець неодноразово зазначав, що протягом останніх більш ніж 20 років думка громади міста просто нівелювалася, натомість міський голова "прибрав до рук" управління бюджетом, землею, закупівлями, а будь-які спроби громади висловити свою думку одразу "придушувалися" Федоруком.

Окрему увагу Аркадій Кобринець приділяє надзвичайно важливій проблемі вирішення транспортного колапсу, що існує на автошлях М07, який ще називають “Варшавка”. Ця дорога є єдиним прямим виїздом з Бучі до Києва,але за останні 22 роки бучанська влада не проявила жодної ініціативи, щоб стратегічно вирішити питання транспортного сполучення зі столицею.

Також Аркадій Кобринець підкреслює, що кілометрові затори “Варшавкою” – це не єдина проблема місцевої громади, адже за два десятки років не вирішене питання й двох переїздів через залізничні колії. Крім того, на основному автошляху через Бучу не скрізь є тротуари, а на багатьох вулицях міста відсутнє нормальне асфальтне покриття.

Людям потрібні реальні зміниа не 22 роки пустих розмов про тещо колись буде краще – та при сьогоднішній міській владі краще стає не людяма близькому оточенню чинного мера.

Та що робити і як вирішити проблеми громади - про це у своєму звернення чітко заявив Аркадій Кобринець, який підкреслив що уже має бачення вирішення транспортної проблеми Бучі. Крім того, він акцентує увагу - думка народу для нього понад усе! А тому запрошує всіх охочих і не байдужих обговорити Транспортну стратегію БучіЇї мета проста – лише за один рік вивести Бучу із транспортного застою – підкреслив Аркадій Кобринець.  

Всі не байдужі до позитивних змін можуть долучитись до телеграм каналу Віталія Кобринця, а також підписатись на сторінку у Фейсбук

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео